Archív článkov

Kategórie článkov

Najnovšie články

Vyhľadávanie v Blogu

Značka GUESS

Značka GUESS

Americká značka GUESS pôsobila ako zjavenie na začiatku 80 rokov, kedy vznikla. Vyhla sa nude a stereotypu a zapísala sa do mysle zákazníkov, vďaka inovatívnym a nezabudnuteľným reklamám. Značku založili štyria bratia, pôvodne z Maroka, ktorí sa z Francúzska presťahovali do Ameriky. Spojením tohto fenoménu sa spojila francúzska elegancia a nekonvenčný západný štýl. Jednoducho z GUESS sa stala módna ikona. 

V roku 2004 vznikla nová kolekcia doplnkov, ktorá zaznamenala úspech a rozšírenie značky. 

Značka GUESS je lídrom na svetovom trhu s módou. Ide o značku, ktorú ľudia milujú a každý chce mať v šatníku minimálne pár noblesných a luxusných kúskov, či už sa jedná o kabelky, šaty, šperky, alebo iné doplnky. Nositelia značky GUESS symbolizujú prestíž a spoločenské postavenie. Postupom času sa značka okrem iného stala aj symbolom dobrodružného sexy životného štýlu. 

Tak ak vám môžem poradiť a chcete mať štýl a pôsobiť prestížne, nezabudnite sa mrknúť na novú kolekciu kabeliek značky GUESS, ktorá práve vošla do našej predajne. 

Pre štýlové ženy, ktoré chcú byť "IN", určite platí fakt, že radšej jednu poriadku, ako tucet lacných kapsí, s absolútnym vyradením "fejkových" modelov!

Neváhaj a prezri si ponuku kabeliek GUESS

Podobné články

Komentáre

Ak chcete napísať komentár, prihláste sa, alebo sa zaregistrujte